Вівторок, 19.03.2024, 14:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Тут правда

Головна » Статті » Наш світогляд

Кожного року 31 грудня, я іду в ліс красти ялинку. Чому?

Взагалі спочатку слід поставити питання:  Яку ялинку ставити на новорічні свята: штучну чи справжню. Звичайно справжню. По перше: лише справжня ялинка дає  відчуття свята в оселі. Коли заносиш ялинку чи сосну в хату чи квартиру відразу  розповсюджується природній запах хвої, в хаті починається метушня, всі порівнюють, яка ялинка чи сосна була того року, яка цього. Доставання штучної ялинки і її налаштування зводиться до технічних дій.

Поява справжньої ялинки в оселі поєднує людей з природою, в дітках зароджується любов до всього живого, до реального життя. Штучна ялинка поєднує людину з технічним прогресом, який сам по собі є шкідливим фактором, щодо природніх багатств землі. Хтось з великих сказав „Що навіть такий варварський спосіб спілкування з природою, як полювання, позитивно впливає на душу людини” Це саме стосується і ялинки.

Вчені встановили, що ставити живу ялинку більш екологічно, ніж штучну. Виготовлення пластмасових ялинок для природи шкідливо. Якщо врахувати всі етапи процесу - видобуток і транспортування вуглеводнів, забруднення навколишнього середовища при виробництві матеріалів і деталей штучної ялинки, транспортування самих ялинок ( як правило з Китаю), то виявляється, що зрубування навіть десяти натуральних ялинок завдає природі менший збиток, ніж виробництво однієї штучної. Перевага штучних ялинок над справжніми в плані охорони природи - не більш ніж міф. Утилізація ялинки з пластику знову ж таки забруднює атмосферу, а якщо її не утилізувати, природне розкладання пластику займе кілька сотень років.

Ні для кого не секрет, що пластикові, пластмасові дитячі іграшки мають багато важких шкідливих металів, діоксинів, формальдегідів. Що в такому разі говорити про штучну ялинку, які часто-густо виготовляють з переробленого пластика чи з дешевих матеріалів. Ринок переповнений штучними «зеленими красунями», які несуть загрозу токсичного забруднення. Їх виготовляють з переробленого пластика, переробленого сміття. Тож якщо не хочете щоб ваші дітки захворіли на алергію, астму чи ще якусь хворобу 20 сторіччя, ні в якому разі не ставте дома штучну ялину.

Інша справа ялинка жива. Вона здатна прогнати вірусні захворювання, а ванни і відвари з ялинових гілок лікують суглоби, серце і шлунок. «Ялина містить масу цінних речовин і вітамінів», — кажуть фахівці з фітомедицини. Всі хвойні дерева містять леткі речовини «фітонциди», які здатні знищувати мікроби. Якщо принести додому живу ялину або хвойні гілки, це поставить бар’єр перед вірусними інфекціями і допоможе не заразитися, коли в сім’ї вже є хворий. Також запах хвої має заспокійливий ефект, він знімає роздратування і відчуття втоми. У домашніх умовах ялина здатна виділяти фітонциди 10-12 днів. Мої дітки люблять на новорічні свята спати прямо під ялинкою. Я їм там  кладу матрас з пухового одіяла і вони прямо під ялинкою засипають і просипаються, як у казці.

Я думаю, що всім хто має здоровий глузд зрозуміло, що ставити штучну ялинку в дома, це злочин проти природи та своеї ж родини. Наступне питання,  Чому все таки красти, а не купити.

По перше: згідно статті 7 глави 1 розділу ІІ Лісового кодексу України „Ліси, які знаходяться в межах території України, є об'єктами права власності Українського народу”. Я є представником Українського народу, я українець, відповідно я не краду, а беру те, що згідно чинного законодавства мені ж і належить. Тобто жодних моральних застережень, дія по зрубуванню ялинки в мене не викликає і викликати не може. Я її беру для себе, та своеї сімї, я її не продаю, не збагачуюся. В той же час мільйони кубометрів лісу крадуть в Українського народу, шляхом укладання контрактів на експорт необробленої лісодеревини за заниженими цінами. При цьому навіть податки до бюджету не сплачуються (при еспортних операціях податок на додану вартість навпаки, ще й відшкодовують з бюджету), а наживаються  на цьому лише чиновники з управління лісового господарства, директрори лісгоспів, та нардепи, які отримують відкати від проведення таких злочинних операцій. По друге: за ялинку не посадять. Про всяк випадок, можна з собою взяти пляшку доброї домашньої горілки та банку маринованих баклажанів чи сушену в печі рибину, і в разі небезпеки випити з працівниками лісової охорони. Вони теж люди і вас зрозуміють. Ще й нові знайомства заведете. По трете: вкрадена ялинка, сьогодні ж буде у вашій оселі. Куплену поки зрубають, поки привезуть на базар, поки продадуть, пройде близько 5-10 днів. Свіжозрубана ялинка чи сосна дуже запашна, а лишні фітонциди Вам не зашкодять.

Зрубування ялинки виховує в людині свідомий розум, а не тупе виконування вказівок влади. Дитині, яка з малку йде з батьком в ліс рубати ялинку, легше буде пристосуватися до життя, легше зрозуміти ту несправедливість, яка сьогодні кругом царює, їй буде легко й весело жити в радості і щасті.

Чому 31 грудня? Традиція така, жінка готує, щось смачненьке, хоч і пісне, на стіл (ми ж не сектанти - до 7 січня піст !!!), а я із старшим сином, щоб не мішати, йдемо в ліс по ялинку. Та й 31 числа міліціонерів в лісі менше,  їх вже заганяють на центральні площі міста,  де п’янки та гулянки.

Веселих Новорічних свят з живою справжньою ялинкою !!!

P.S.

Вибирайте самі:

                                                                                            


Категорія: Наш світогляд | Додав: Pravdivuy (09.01.2013)
Переглядів: 2046 | Коментарі: 2 | Теги: штучна ялинка, справжня ялинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Координатор  
0
Що правда то правда. Штучна ялинка - це зло.

1 Лісник  
0
Що правда, то правда. Штучна ялинка, це те саме, що гумова баба.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0